‘STAR WARS GALAKTİK GECE’ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ EN UZUN GECEDE BULUŞTURDU

VODAFONE FREEZONE “ROGUE ONE: BİR STAR WARS HİKAYESİ” FİLMİNİN VİZYONA GİRİŞİNİ ÖZEL GÖSTERİMLE KUTLADI

MAGAZİN - 2016-12-22 22:18:06

‘STAR WARS GALAKTİK GECE’ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ EN UZUN GECEDE BULUŞTURDU

Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone Freezone, tüm dünyanın merakla beklediği “Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi” filminin vizyona girişini ünlü isimlerin katılımıyla Kanyon AVM Cinemaximum’da gerçekleşen özel gösterimle kutladı. Yılın en uzun gecesinin yaşandığı 21 Aralık'ta “Galaktik Gece” konseptiyle gerçekleştirilen özel gösterime televizyon, medya ve sanat dünyası büyük ilgi gösterdi. Ünlü model Didem Soydan ve stil danışmanı Umut Eker’in kostümlerinden müziklerine kadar tamamen kendi tasarladıkları ve ev sahipliğini yaptıkları etkinlik, aralarında Cansel Elçin, Ekin Türkmen, Sinem Yıldırım, Uğur Karabulut, Bedük, Zeynep Mansur, Günsel Ülkü, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Sinan Öncel, Ece Vahapoğlu Irmak Kazuk, Selin Türkmen gibi ünlü isimlerin bulunduğu geniş bir davetli kitlesini ağırladı.

 Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, “Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi” filminin 14 Aralık’ta vizyona girişini hem kullanıcılarına sunduğu Vodafone 'Galaktik' paketlerle hem de filmin özel gösterimiyle kutladı. Yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık'ta Didem Soydan ve Umut Eker ev sahipliğinde, Kanyon AVM Cinemaximum’da gerçekleştirilen özel gösterimine televizyon, medya ve sanat dünyası büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe aralarında Cansel Elçin, Ekin Türkmen, Sinem Yıldırım, Uğur Karabulut, Bedük, Zeynep Mansur, Günsel Ülkü, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Sinan Öncel, Ece Vahapoğlu, Irmak Kazuk, Selin Türkmen gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 557 davetli katıldı.

 

Yılın en uzun gecesinin yaşandığı 21 Aralık Çarşamba günü, ‘Galaktik Gece’ konseptiyle gerçekleştirilen özel gösterimde filmin müziklerini icra eden bir özel orkestra ve dansçılar konukları karşılarken, Star Wars'un geçmişten bugüne hikâyesi, kostümleri ve fotoğrafları da gösterildi. Kostümlerinden müziklerine kadar tüm detaylarını ünlü model Didem Soydan ve stil danışmanı Umut Eker’in tasarladığı ‘Galaktik Gece’, galaktik kokteyl ve ardından “Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi” özel gösterimiyle son buldu.

 

 

Ender Buruk: “Star Wars heyecanının yıl boyunca devam etmesini amaçlıyoruz”

 

Vodafone FreeZone ile gençlerin ilgi alanlarına yönelik hizmetler geliştirmeye devam etiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, tüm segmentlerde farklı yaştan kullanıcılarımızı göz önünde bulundurarak, onların ihtiyaçlarına uygun ve sosyal beklentilerini karşılamaya yönelik platformları hayata geçiriyoruz. Buradan hareketle, özellikle 25 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlar sunmak üzere Mayıs 2011’de Vodafone FreeZone markasını hayata geçirdik. Vodafone FreeZone ile gençlere kendi çizdikleri özgürlük yolculuklarında yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, sinema, festival ve konser biletleri ile eğitim, giyim, yemek, seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesini hafifletiyor, gençliklerini özgürce yaşamalarına katkıda bulunuyoruz. Vodafone FreeZone markasıyla gençliğe yaptığımız yatırımların toplam tutarı 130 milyon TL’ye ulaştı. Tüm dünyada büyük hayran kitlesine sahip Star Wars serisi işbirliğimiz ise 2 yıldır devam ediyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da özel gösterimini gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Bununla birlikte, Star Wars severlere yönelik sunduğumuz yenilikçi tarife ve paketlerle Star Wars heyecanının yıl boyunca devam etmesine katkıda bulunuyoruz”

 

 

Kıyasıya mücadele serinin son filminde devam ediyor

 

 

Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği, Star Wars serisinin son filmi Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi, Ölüm Yıldızı'nın planlarını çalmayı görev edinen bir grubun mücadelesini ele alıyor. Bir grup beklenmedik kahraman, imparatorluğun en büyük silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için buluşuyor. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıra dışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getiriyor. Filmin başrolünde bulunan asi karakteri Felicity Jones canlandırırken, oyuncu kadrosunda Ben Mendelsohn, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker gibi isimler yer alıyor.

 

FreeZone’dan Star Wars severlere özel fırsatlar

 

 

Vodafone FreeZone, Star Wars hayranlarına yönelik geliştirdiği yeni ‘Galaktik’ paketlerle Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi için hediye sinema bileti, özel etkinliklere katılım hakkı ve çekiliş sonucunda binlerce hediyeden birini kazanma şansı sunmaya devam ediyor. Sadece Vodafone’lulara özel getirilen ve çekilişle dağıtılacak Star Wars aksesuarlarını kazanma fırsatı sunan ‘Galaktik’ paketler, çekiliş sonucunda filmin çekildiği Hollywood Walt Disney Stüdyoları’nı ziyaret etme şansı da sağlıyor.

Sende Yorumla...
‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!

‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!

23:17 - MAGAZİN

Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi

Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi

23:08 - EĞİTİM

KIZILAY İLE KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN İNSANİ YARDIM KURULUŞLARI ARASINDA STRATEJİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALANDI

KIZILAY İLE KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN İNSANİ YARDIM KURULUŞLARI ARASINDA STRATEJİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALANDI

23:07 - GÜNCEL

World Tourism Forum’da Gastronomi Turizmi Konuşuldu..

World Tourism Forum’da Gastronomi Turizmi Konuşuldu..

23:05 - GÜNCEL

“Beyin göçünü durdurmak için Ar-Ge’ye ağırlık verilmeli”

“Beyin göçünü durdurmak için Ar-Ge’ye ağırlık verilmeli”

23:03 - GÜNCEL