Ana Kuzusu’ndan Bu Hafta Kim Elenecek?

“İyi Fikir”, “Ana Kuzusu” ve “Adını Sen Koy” TRT 1 ekranında hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor!

MAGAZİN - 2016-12-22 22:16:11

Ana Kuzusu’ndan Bu Hafta Kim Elenecek?

TRT 1 Gündüz Kuşağı, 2 programı ve 1 günlük dizisi ile ekranları renklendirmeye devam ediyor.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam ediyor.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ ise hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kızların yarıştığı, annelerin oyladığı 1000 altın ödüllü yarışma, öğretirken kazandırmaya devam ediyor.

 

Başrollerinde Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in yer aldığı ‘Adını Sen Koy’ adlı günlük dizi ise hafta içi her gün 17.00’da TRT 1 ekranında yayınlanıyor.

 

Manevi konular İyi Fikir’de konuşulacak

Ece Erken’in sunduğu İyi Fikir’de 23 Aralık Cuma manevi konular konuşulacak, izleyicilerin soruları canlı yayında yanıt bulacak. İstanbul Eski İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ve Eğitimci- Yazar Alişan Kapaklıkaya konuk olacağı program saat 09.30’dan itibaren canlı olarak TRT 1 ekranında olacak.

 

Kızlar Yarışıyor, Anneleri Oyluyor!

4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam ediyor. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Ana Kuzusu’nun 23 Aralık Cuma günü 5. hafta sonunda elenen kim olacak? İlk haftadan bu yana yarışmada bulunan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, yollarına devam edecek mi? Yarışmaya 3. hafta giren Hülya Tosun elenecek mi? Yoksa bu hafta yarışmaya giren Cansu Demirci, ilk haftasında Ana Kuzusu’na veda mı edecek?

 

‘Adını Sen Koy’ 70. Bölümü’nde Neler Olacak?

Konağın kapısında annesini gören Zehra, iyice köşeye sıkışmıştır. Ömer ve Sevim arasında kalan Zehra ne yapacağını bilemez. Sevim’i konağa girmekten son anda vazgeçiren telefon görüşmesi şimdilik Zehra’yı yaşanacak kaostan kurtarmışa benziyordur.

 

Sevim ve Yener’in restleşmesi, Sevim’i aralıksız olarak Zehra’yı arayıp sürekli eve gelmesinde ısrarcı davranmasına sebep olur. Aksi halde kendisinin konağa yeniden geleceği tehdidi ile Zehra’yı avucunun içine almış olmanın keyfini sürer.

 

Ömer Zehra ile yakınlaştığı anları zaman zaman düşünse de Alev’e karşı sürekli Zehra’yı sert bir üslupla uyarmak zorunda kalır. Zira Alev’in gözü sürekli Zehra’nın üstündedir. Sevim Zehra’ya mahalleye gelmesi için süre verir. Zehra Ömer’in yasakları ve evdeki durumlar yüzünden konaktan çıkamaz. Sevim’in sabrı taşmıştır. Konağa giden Sevim’i güç dengelerini değiştirecek büyük bir sürpriz bekliyordur. Sevim konağa geldiğinde Ökkeş’le karşılaşır. Sevim ve Ökkeş arasında geçen konuşmada Sevim Zehra ve Ömer’e ait sırrın ne kadarını öğrenecektir? 

Sende Yorumla...
Gelişigüzel vitamin ve mineral takviyesinden kaçının

Gelişigüzel vitamin ve mineral takviyesinden kaçının

01:33 - SAĞLIK

‘STAR WARS GALAKTİK GECE’ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ EN UZUN GECEDE BULUŞTURDU

‘STAR WARS GALAKTİK GECE’ ETKİNLİĞİ ÜNLÜLERİ EN UZUN GECEDE BULUŞTURDU

22:18 - MAGAZİN

Ana Kuzusu’ndan Bu Hafta Kim Elenecek?

Ana Kuzusu’ndan Bu Hafta Kim Elenecek?

22:16 - MAGAZİN

UÇAĞA BİNMEDEN 2 LİTRE SU İÇİN

UÇAĞA BİNMEDEN 2 LİTRE SU İÇİN

20:02 - SAĞLIK

Kristal Kamera’da Yıldızlar Geçidi

Kristal Kamera’da Yıldızlar Geçidi

23:01 - MAGAZİN

Turkey florist