Kızlar Yarışıyor, Anneler Oyluyor!

TRT 1 gündüz kuşağında başlayan “Ana Kuzusu” ile kızlar hem öğreniyor hem yarışıyor. Anneleri ise oyluyor. Gündüz kuşağında öte yandan Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” ve başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın oynadığı “Adını Sen Koy” ekranlara gelecek.

MAGAZİN - 2016-11-30 22:59:52

Kızlar Yarışıyor, Anneler Oyluyor!

TRT 1 gündüz kuşağı 3 programıyla ekranları renklendiriyor. Hafta içi 5 gün boyunca ekranlara gelen yeni programlar ile ekranlar şenlenecek.

 

Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spora, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam edecek.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Ana Kuzusu” hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında olacak. Kızların yarışacağı, annelerin oylayacağı 1000 altın ödüllü yarışma; hem öğretecek, hem kazandıracak…

 

Başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı “Adını Sen Koy” hafta içi her gün 17.05’dan itibaren ekranlarda olacak. Tüm imkânsızlıklara ve zorluklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

“Diyet ve Sağlıklı Beslenme” Konusu İyi Fikir’de

Ünlü Sunucu Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”de Perşembe günü İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya diyet ve sağlıklı beslenme konusunda izleyicileri bilgilendirirken, spor eğitmeni Doğancan Akbaba “Zayıflatan Egzersizleri” konusunda bilgiler paylaşacak. Canlı yayında izleyicilerin soruları yanıt bulacak.

 

Ahmet Ömer Yangın ise “Yöresel Malatya Mutfağı” konusundaki tarifleri programda hazırlayacak. Ece Erken’in sunduğu İyi Fikir 1 Aralık Perşembe günü saat 09.30’da TRT 1’de…

 

TRT 1’in Yepyeni Programı Ana Kuzusu

Hafta içi her gün saat 14.30’da yayınlanacak ‘Ana Kuzusu’nda, kızlar, 13 hafta boyunca toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarışacak, anneleri onlara not verecek. Kızlar ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.

 

Sevilen oyuncu Özlem Balcı’nın sunduğu Ana Kuzusu’nun dokuzuncu bölümünde kızları birbirinden zorlu görevler bekliyor. Ana Kuzusu’nun 1 Aralık Perşembe günü yayınlanacak bölümünde Eslem Kurnaz, reçel yapımı için malzeme alışverişine çıkarken, Seda Şan tavuklu çökertme kebabı yapacak. Simge Yılmaz, dibi tutmuş tencereyi doğal malzemeler kullanarak temizlemeye çalışacak. Elif Gülcanoğlu ise yatak odasını toplayıp, çarşafları ve nevresimleri değiştirecek. Günün sonunda anneler, kızların yaptığı işleri değerlendirecek.

 

Adını Sen Koy 54. Bölüm

Alev’in adamları, Asya’yla birlikte Zehra’yı da kaçırınca Alev’in planı tepe taklak olmuştur. Zira Alev, Asya’yı kaybeden Zehra’nın hem Ömer hem de aile tarafından suçlanıp evden atılacağını düşünürken şimdi ikisi de kaçırılmıştır. Alev, hemen yeni bir hamlede bulunur, Asya fidye için kaçırılmış gibi gösterilecek ve bunun suçunu da Zehra’ya atacaktır. Ömer, gece gelen telefonla Asya’nın kaçırıldığını öğrenince zaten dışarda olan Ayşe ve Nihat’ı bir otele gönderir. Demir’i arayıp parayı bulmasını ister. Kendisi de polis arkadaşı Tayfun’la buluşur. Alev nihayet amacına ulaşmıştır. Ömer’in bu kez Zehra’yı affetmeyeceğinden emindir. Adını Sen Koy, 1 Aralık Perşembe günü saat 17.00’dan itibaren TRT 1’de olacak.

Sende Yorumla...
‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!

‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!

23:17 - MAGAZİN

Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi

Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi

23:08 - EĞİTİM

KIZILAY İLE KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN İNSANİ YARDIM KURULUŞLARI ARASINDA STRATEJİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALANDI

KIZILAY İLE KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN İNSANİ YARDIM KURULUŞLARI ARASINDA STRATEJİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALANDI

23:07 - GÜNCEL

World Tourism Forum’da Gastronomi Turizmi Konuşuldu..

World Tourism Forum’da Gastronomi Turizmi Konuşuldu..

23:05 - GÜNCEL

“Beyin göçünü durdurmak için Ar-Ge’ye ağırlık verilmeli”

“Beyin göçünü durdurmak için Ar-Ge’ye ağırlık verilmeli”

23:03 - GÜNCEL