Künye - İncihaber - Güncel haberler - Son Dakika haberler

Künye

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Tuğrul  DEMİR
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com
Haber Müdürü
Selim KURTCAN
Selim@Trgundem.com

SİYASET
Haldun Okdemir
Haldun@Trgundem.com
GÜNDEM
Serkan PORTEL
Serkan@trgundem.com
DÜNYA
Mahmut Görgen
Mahmut@trgundem.com
SPOR
Vadi Sağdıç
Vadi@Trgundem.com


HUKUK DENIŞMANI
Av.A.Erdem Akyüz
erdemak@gmail.com

GECE EDİTÖRÜ
Nehir Kalmaz
Nehir@trgundem.com

REKLAM
Vadi SAĞDIÇ 
Vadi@Haberlermersin.com


FACEBOOK
https://www.facebook.com/trgundemcom

TWITTER
https://twitter.com/trgundem_com

İLETİŞİM
Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com


VERGİ NO  : Liman /8796588412
Gizlilik Politikası - Kullanım Sözleşmesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!
‘Ana Kuzusu’nun Birincisi Özbek Asıllı Bahar Oldu!
Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi
Yükseköğretim Kurumlarında İngilizce Eğitimi Özyeğin Üniversitesi’nde Değerlendirildi